Elden Ring Colosseum

Elden Ring Colosseum DLC’si Duyuruldu! Ücretsiz mi?

  Google News

IGN, Games Radar gibi oyun otoritelerinden tam puan alarak adını duyuran Elden Ring, yılın oyunu olmaya en büyük adaylardan da biri. Sınırları olmayan fantastik bir dünyayı konu edinen yapımın başarısı tartışılmaz. Belki de geliştirici ve yayıncı firma FromSoftware için de önemli bir eşik olan oyun için bir yandan da çalışmalar devam ediyor. Oyuna gelen güncellemeler bir tarafa, artık DLC içeriklerini de görmeye başladık. En son Elden Ring Colosseum DLC’si için duyuru yapıldı.

Bu DLC biraz önemli zira hem ücretsiz hem de aslında uzun süredir gündemde olan ve iddialara konu edinen bir DLC. Peki yeni DLC paketi ne zaman yayınlanacak ve neler sunacak?

Elden Ring Colosseum, PvP Modu ile Karşımıza Çıkacak

Aslında yeni DLC’nin getireceği yenilik adında saklı. Bu DLC paketiyle beraber bir süredir tartışmalara neden olan kolezyum için kapılar açılacak.

Oyuncular kolezyum içerisinde birbirleriyle dövüşebilecekler. Anlayacağınız tam bir PvP modu karşımıza çıkmış olacak.

Yeni DLC paketinin duyuru için yayınlanan video sadece 1 dakikalık bir video. Buna karşın videoda bazı ek mesajlar da gizli. Görünen o ki teke tek maçların dışında ekiplerin birbirlerine karşı mücadeleleri de olacak.

Kısacası artık sadece bossların peşinden koşmayacağız da bir yandan da arkadaşlarımızla ya da diğer oyuncularla kapışabileceğiz.

Elden Ring Colosseum DLC’si için en güzel haber ise DLC paketinin tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı. FromSoftware bu hareketiyle beraber güzel bir puan toplamış oldu. Üstelik firma DLC için hazırlıklarını tamamlamış ve duyuruyu ondan sonra gerçekleştirmiş. DLC, 7 Aralık itibariyle yayında olacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video