Duskers

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Duskers!

  Google News

Epic Games her hafta yaptığı gibi yine ücretsiz oyununu yayına sundu. Bu kez firmanın eğlenceli ama o kadar da yüksek bir fiyatı olmayan bir oyunu ücretsiz olarak sunduğunu gördük. Bu hafta verilecek olan oyun Duskers.

Hiç uzatmadan indirimin ne zaman kadar geçerli olduğu ve oyunun nasıl bir oyun olduğu gibi konulardan söz edeceğim.

Duskers Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olarak Kalacak?

Başlıkta da söylediğimiz gibi oyun ücretsiz oyun, haftanın ücretsiz oyunu kampanyası kapsamında sunulmuş durumda.

Baktığımız zaman oyunun 23 Şubat yani bugün itibariyle oyun ücretsiz olarak sunuldu. Bir hafta boyunca devam eden kampanya sonrasında 2 Mart tarihinde oyunun ücretli olduğunu göreceğiz.

Zaten yapımın şu an için sunulan fiyatının da Steam üzerinden 31 TL olarak açıklandığını da belirtelim.

Duskers

Duskers Nasıl Bir Oyun?

Oyunda bir drone operatörü olarak görev alıyorsunuz. Devasa bir uzay boşluğunda, parçalanmış gemi enkazları ve uzay istasyonlarında bir yandan yıkıntıları toplayacak bir yandan da hayatta kalmanın yollarını bulmaya çalışacaksınız. İnsansız hava araçlarını pilotluk yaptığınız oyunda öyle çok yüksek grafikler de beklemeyin.

Çizgisel grafiklerin sunulduğu bir oyun ile karşı karşıyayız diyebilirim. Zaten oyunu anlamanız adına aşağı bir video da ekliyor olacağım.  Oyunun Epic Games sayfasını da buraya ekliyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video