reklam
Ana SayfaOyunEpic Games’de 31 TL değerindeki oyun kısa süreli ücretsiz oldu!

Epic Games’de 31 TL değerindeki oyun kısa süreli ücretsiz oldu!

Epic Games’de 31 TL değerindeki Amnesia: The Dark Descent adlı oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. Korku temalı olan oyun, 8 Eylül 2010 tarihinde piyasaya sunuldu.

Amnesia: The Dark Descent, korkudan iliklerinize kadar titreyeceğiniz bir oyun. PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Windows PC, macOS, Linux, platformlarında bulunmakta.

Amnesia: The Dark Descent Epic Games’de 7 Mayıs 2020 saat 18.00 tarihine kadar ücretsiz. Geç olmadan kütüphanenize eklemeyi öneririm.

Ücretsiz sahip olmak ve daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun hakkında

Kalan son anılar karanlıkta kaybolur. Zihniniz bir karmaşa ve sadece avlanma hissi kalıyor. Kaçmalısın. Uyanık… Amnezi: Karanlık iniş, birinci şahıs hayatta kalma korkusu. Dalma, keşif ve kabus içinde yaşama hakkında bir oyun. Sizi özüne çıkaracak bir deneyim. Uzak çığlık duyulduğunda dar koridorlarda rastlarsınız. Yaklaşıyor. Keşfetmek… Amnezi: Karanlık İniş, ıssız bir kalede uyanırken Daniel’in yerine koyar ve geçmişi hakkında neredeyse hiçbir şey hatırlamaz. Ürkütücü yolları keşfederken, Daniel’in sorunlu anılarına da katılmalısın. Korku sadece dışarıdan değil, içeriden de geliyor. İnsan zihninin karanlık köşelerine rahatsız edici bir odyssey bekliyor. Ayakları sürükleme sesi mi? Yoksa zihniniz size hile mi yapıyor?

Trailer video

 

Epic Games'de toplamda 148 TL değerindeki 2 oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu
Etiketler

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement