reklam
Ana SayfaHaberlerFacebook Hikayeleri Artık Spotify Müzik Paylaşımını Destekliyor

Facebook Hikayeleri Artık Spotify Müzik Paylaşımını Destekliyor

Spotify şimdi Facebook Hikayeler özelliğini kullanmakta ısrar eden tüm insanların müzik zevklerini paylaşmalarına izin verecek. Müziği doğrudan Spotify’dan bir Instagram Hikayesi ile paylaşmanıza izin veren özelliğe benzer şekilde , kullanıcılar artık Facebook Hikayeleri için de yapabilirler. Spotify’dan müzik paylaşmak için, “paylaş” a basın ve ardından tercih ettiğiniz platformu seçin. Facebook artık bir seçenek olarak gösterilecek ve bunu hikayenizle veya Haber Kaynağınızla paylaşmayı seçebilirsiniz.

Bu özellik Spotify’nın paylaşım özelliğini ortaya çıkarabilir, ancak hepimiz Facebook Hikayeleri’nin üzücü bir yer olduğunu biliyoruz. Şahsen, belirli bir günde hiçbir zaman üçten fazla kişinin gönderdiğini görmüyorum ve yaparlarsa, sık sık Instagram Hikayelerinden çapraz yayınlanan içerikten oluşuyor. Bununla birlikte insanlar görünüşte öykülerinde müzik paylaşmaktan hoşlanıyorlar ve Facebook’a sadık kalan insanlar için bu onlar için çok hoş bir özellik olacaktır.

Instagram ve IGTV Gönderilerinizi Artık Facebook Üzerinden Zamanlayabileceksiniz

 

Çapraz Paylaşım Desteği Var Mı?

Bildiğiniz üzere Instagram’da paylaştığınız hikayeleri bağladığınız Facebook hesabının ya da Facebook sayfanızın hikayelerinde tek bir platformda aynı şekilde paylaşabiliyorsunuz. Peki Facebook’un Spotify ile yaptığı iş birliği sayesinde Instagram hikayenizde paylaştığınız Spotify hikayesini, Facebook hikayenize eklediğinizde doğrudan otomatik bağlantı sağlanacak mı yoksa sadece fotoğraf olarak gözükecek mi belli değil. Daha test etmedik

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement