PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook Messenger için Soundmoji Tanıtıldı!

Facebook Messenger için Soundmoji Tanıtıldı!

 

Dünya Emoji Günü için tam zamanında, Facebook Messenger bugün kısa ses efektli bir emoji olan Soundmoji teknolojisini ortaya çıkardı. Örneğin, artık gerçek bir alkış sesi efektiyle alkış emojisi gönderebileceksiniz.

Soundmoji teknolojisinin olayı oldukça sade ve basit, var olan emojilerin uygulama içerisinde özel ses efektleri ile birleştirilmiş olarak karşı tarafa gönderilmesini sağlıyor. Facebook Messenger’ın yayınladığı videoya bakacak olursak şirket şu anda belirli sayıdaki emojiler için ses efekti hazırlamış durumda ancak ilerleyen zamanlarda bu emojilerin sayısı katlanacaktır.

Soundmoji teknolojisini deneyimlemek istiyorsanız Messenger uygulamasında bir sohbet başlatın, gülen yüze dokunun ve hoparlör simgesini seçin. Açılan sayfada favori Soundmojilerinizi önizleyebilir ve gönderebilirsiniz. Facebook, yeni ses efektleri ve ünlü ses parçalarıyla düzenli olarak güncelleme sağlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/facebook-messenger-icin-soundmoji-tanitildi-115922/ linkinden 21.10.2021 22:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad