PC HocasıHaberlerFavori Evinizde Yüzde 50 İndirim: Trendyol Emlak Kullanıma Sunuldu!

Favori Evinizde Yüzde 50 İndirim: Trendyol Emlak Kullanıma Sunuldu!

   

Ülkemizin en popüler çevrimiçi alışveriş platformlarından Trendyol, sunduğu hizmetlerin arasına bir yenisi daha ekleyerek emlak/gayrimenkul sektörüne giriş yaptı. Bugünden itibaren kullanıma sunulan Trendyol Emlak sayesinde artık ev ilanlarına Trendyol uygulaması üzerinden bakabileceksiniz.

Geride bıraktığımız Mart ayında sessiz sedasız internette gözükmeye başlayan Trendyol Emlak, 30 Haziran 2022 itibariyle kullanıma açıldı.

Trendyol şu anda pazaryeri olmanın yanı sıra market ihtiyaçlarınızı karşılamanız için market ürünleri satıyor, yemek ihtiyaçlarınızın restoranları bünyesinde listeliyor ve ikinci el ürün alıp satabileceğiniz Dolap uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

Trendyol Emlak servisi şu anda emlak ve ev satışı yapan kişi/kurumların üyeliğine açıldı. Aylık ücretlerle kullanılacak olan platformda üç farklı paket bulunuyor ve lansmana özel ilk ay ücretsiz kullanım sunuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/favori-evinizde-yuzde-50-indirim-trendyol-emlak-kullanima-sunuldu-129434/ linkinden 16.08.2022 01:08:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video