PC HocasıOtomobil2016 Model Fiorino’da İç Donanımı Ve Dış Donanımda Değişiklikler

2016 Model Fiorino’da İç Donanımı Ve Dış Donanımda Değişiklikler

 

Tofaş Fabrikası‘nda üretilen ve 2007 Kasım ayında pazara girişi ile birlikte hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino, 8 yılı aşkın geçmişine birçok başarı ve rekoru sığdırdı. 2008 yılında Avrupa’nın en iyi ticari aracı seçilirken, 2009’un en çok tercih edilen hafif ticari aracı oldu, Lansmanından bugüne 180.000‘in üzerinde Fiorino Türkiye yollarına çıktı.

 

 

 

 

yeni-fiorino-ön

 

Kendini kanıtlamış Multijet motoru, kompakt tasarım, yüksek manevra kabiliyeti gibi özellikleri ile çıktığı ilk günden beri popülerliğini kaybetmeyen Yeni Fiorino‘nun, 2016’daki değişen tasarımı ve yüksek donanımları işinizdeki konforu artırmanın yanında aileniz ile daha keyifli yolculuklar yapmanızı da sağlayacak,

Yenilenen Fiorino dikkat çekmeyi bilir

 

Ticaretin Yakışıklısı’ sloganıyla başlattığı estetik çizgiyi yapılan yeni dokunuşlarla üst seviyeye taşıyan Yeni Fiorino, 201 S’da da ticaretin en yakışıklısı olma özelliğini kimselere bırakmıyor, Yeni ön tamponu, arka tasarımdaki estetik değişimler, yeni alaşımlı jantlar ve yeni logosu Fiorino‘ya daha dinamik ve modern bir görünüm kazandırırken, Turkuaz Mavi, Bronz Kahve, İnci Grisi yeni renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

yeni-fiorino

Yeni Fiorino‘nun iç tasarımında gösterge paneli direksiyon simidi, koltuk kumaşları ve radyo sistemi değişen başlıca özellikleri. Direksiyon simidinin tutuşu rahatlatan ve kavramayı artıran ergonomik yapısı, gösterge panelinde yapılan tasarımsal değişiklikler, koltuk kumaşlarının kalitesi ve arayüzü iyileştirilmiş navigasyonlu radyosu ile yolculuklarınızda rahatınız yerinde olacak. Bunun yanında Pop, Safeline, Emotion ve Premio gibi otomobil konforu sunan zengin donanım paketleriyle Yeni Fiorino kullanıcılarına binek otomobil deneyimi sunuyor.

Fiorino‘da hız sabitleme sistemi, ısıtmalı koltuklar, dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, USB, AUX, SD kart girişi, Bluetooth konuşma sistemi gibi teknolojik donanımlar ile bir ticari araçtan beklediğinizden fazlasını bulacaksınız, Sınıfında otomatik vites seçeneğine sahip olan tek araç olarak ön plana çıkan Fiorino, otomatik viteste yapılan teknik iyileştirmeler ile birlikte şimdi daha sessiz ve daha da dayanıklı.

2016 model Yeni Fiorjno’nun kendini kanıtlamış multijet motoru sürüş keyfini üst seviyede tutarken, yakıt tüketiminde ideal dengeyi sağlıyor 1.3 litre 95 HP’lik dizel motoru  ortalama 4,3 IVI 00 km yakıt tüketimi sağlayan Fiorino, 200 Nm‘lik tork değeriyle tam yüklü durumlarda ve her yol koşulunda daha atak bir sürüşü de garanti ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fiorinoda-ic-donanimi-ve-dis-donanimda-degisiklikler-24579-7011/ linkinden 28.07.2021 18:07:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video