Football Manager 2023

Football Manager 2023 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

  Google News

En az FIFA serisi kadar çok hayran kitlesi olan Football Manager, bu sene de yeni oyunuyla karşımıza çıkacak. Football Manager 2023 çok yakında geliyor. Artık hem oyunun çıkış tarihini biliyoruz hem de Türkiye fiyatını biliyoruz.

O zaman gelin yeni yapım için hem çıkış tarihini bir değerlendirelim hem de fiyatları değerlendirelim.

Football Manager 2023 Türkiye Fiyatı Nasıl?

İşe çıkış tarihinden başlamak istiyorum. Yeni yapım 8 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapmış olacak.

PS5, Xbox One ve Series, PC, Switch ve hatta Android ile iOS için oyun yayınlanmış olacak. Üstelik PC ve Xbox kullanıcıları için güzel bir haber daha var o da şu ki oyun çıktığı gibi Game Pass servisinde yer alacak.

Evet gelelim fiyat kısmına.  Son dönemde oyun fiyatları cep yakıyor olsa da SEGA yeni oyun için bir güzellik düşünmüş.

SEGA ile anlaşmalı olan platformlarda ( Steam buna dahil) oyunu %20 indirimli olarak almak mümkün. Oyunun Steam sayfasına girdiğiniz zaman bu indirimle beraber satış fiyatının 479 TL olduğunu görüyoruz. İndirimsiz fiyat ise 599 TL olarak gözüküyor.

Konsol versiyonlarının fiyatı ise henüz ortaya çıkmış değil. Yakın zamanda oyunun konsol sürümlerinde de ön siparişleri ve fiyatları göreceğiz. Unutmadan Steam sayfasının linkini de şuraya ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video