PC HocasıOyunForza Horizon 5, Sistem Gereksinimleri Nedir?

Forza Horizon 5, Sistem Gereksinimleri Nedir?

 

Playground Games, Forza Horizon 5 için minimum ve önerilen PC özelliklerini yayınladı.

Stüdyo, normal özelliklerin yanı sıra, gördüğünüz ve oynadığınız şeylerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için ideal özelliklerin bir listesini de sağladı.

Aşağıda, Nvidia ve AMD kurulumlarındaki farklı oyun senaryolarına göre ayrılmış gereksinimlere sahip PC özelliklerini bulacaksınız. Geliştiriciler ayrıca Microsoft Store ve Steam’de yayınlanan önceki tahminin minimum özelliklerini de güncellediler.

PC sürümü, uygun gördüğünüz şekilde ince ayar yapmanıza ve ayarlamanıza izin veren çeşitli grafik ayarlarına sahiptir. Kare hızının kilidini açabilir, 4K görsellerin keyfini çıkarabilir, görüş alanını genişletebilir ve daha da iyi aydınlatma için HDR’yi etkinleştirebilirsiniz.

Oyunun PC versiyonu ayrıca 21:9 ultra geniş ekranların yanı sıra Logitech, Thrustmaster ve Fanatec’in daha popüler direksiyonlarından bazılarını da destekliyor.

Desteklenen cihazlar

  • Logitech: Driving Force, G25, G27, G29, G920, G923PS, G923XB, Momo
  • Thrustmaster: Ferrari 458, T150 RS, T300 RS, T500 RS, TMX, T-GT, TS-XW, TX, TS-PC
  • Fanatec: V1, V2, V2.5, CSL, CSL DD, DD1, DD2, Evrensel HUB cihazı

Forza Horizon 5 ayrıca Xbox Kablosuz Oyun Kumandası üzerinde dokunsal geri bildirime sahiptir ve ilk kez Steam dahil tüm sürümler tarafından desteklenmektedir.

Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021’de çıkış yapacak.

Sistem gereksinimleri nedir?

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/forza-horizon-5-sistem-gereksinimleri-nedir-118850/ linkinden 28.10.2021 21:10:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad