PC HocasıHaberlerGameGaraj’ın İlk Showroom’u Açıldı!

GameGaraj’ın İlk Showroom’u Açıldı!

 

Türkiye’nin oyun bilgisayarı pazarına hızlı bir biçimde giriş yapan Game Garaj, konum olarak İstanbul Çamlıca’da açtığı
Showroom’una tüm oyunseverleri bekliyor. Artık, oyuncular Game Garaj oyuncu bilgisayarlarını, satın almadan önce Showroom’da deneyimleyebilecek. Özellikle oyuncuları hedefleyen Game Garaj, tüm oyun severler için her türlü oyun donanımını en iyi
hizmet ve servis anlayışı ile tüketicilere sunuyor.

Hızlı bir biçimde büyüyen Türkiye oyun pazarında, çok kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme sağlayan Game Garaj, satış yapmaya başladığı Şubat 2020 tarihinden itibaren kendi markası altında notebook ve masaüstü bilgisayarların başarılı satışının dışında, Eylül-Kasım aylarında NVIDIA RTX 30 serisi ekran kartlarını global lansman tarihleri ile aynı anda satışa sunarak, RTX 30 serisi grafik kartlarında Türkiye’de %45’lik bir pazar payı yakalamayı başardı.

Tartışılmaz Müşteri Memnuniyeti

Game Garaj’ın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bora Aras “2020 yılında, Game Garaj markalı 10.000 adedin üzerinde ve diğer uluslararası markalar ile birlikte yaklaşık 20.000 adet masaüstü ve taşınabilir bilgisayarı tüketicilerle buluşturduk. Şirket ciromuz ise 120 milyon TL’yi geçti.

Bu başarı tamamen bize güvenen oyuncuların ve onlar gibi oyuncu olan ekibimizin başarısıdır. Bizler işimizi severek yapıyoruz ve bundan sonra da oyuncuların keyifle oyun oynamaları için en iyi ürün ve hizmetleri, arttırarak sunmaya devam edeceğiz” dedi. Bora Aras 2021 yılı hedeflerini ise, tartışılmaz müşteri memnuniyetinin devamı, ürün ailesinin en iyi donanımlarla genişletilmesi, müşterilerimiz ile daha hızlı iletişim olarak açıkladı.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video