PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6’nın Yeni Bir Reklam Videosu Yayınlandı!

Google Pixel 6’nın Yeni Bir Reklam Videosu Yayınlandı!

 

Merakla beklediğimiz ve sürekli sızıntılarıyla nasıl bir cihaz beklediğimiz hakkında kafamızda şekiller oturan Pixel 6, Google Japonya tarafından yayınlanan yeni bir reklam videosunda tekrar ortaya çıktı. Telefonun yeni tasarımı, sahip olduğu özel Google Tensor çipi ve Android 12’nin bazı dinamik tema seçenekleri gibi temel özelliklerine Material You tasarımıyla bir göz atıyoruz. Yeni reklam videosunda halen lansman tarihi hakkında bir değinme yok.

Söylentilere göre Google Pixel 6 serisi, daha da önceden yayınlanan diğer videolarda telefonların kilit ekranlarında gösterilen tarih olan 19 Ekim’de piyasaya çıkacak. Telefonun kamera modlarını ve fiyatlandırmasını detaylandıran en son sızıntılarla şimdiye kadar çok sayıda Pixel 6 sızıntısı gördük. Standart ana Pixel 6 modelinin, 650 €’dan başlayan fiyatlarla, Pixel 6 Pro modelinin ise yakın tarihli bir söylentiye göre 900 €’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6nin-yeni-bir-reklam-videosu-yayinlandi-118834/ linkinden 28.10.2021 18:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad