Grand Theft Auto Online’a The Cayo Perico Heist Güncellemesi Geliyor

  Google News

Grand Theft Auto Online oyuncuları hapishaneleri, kumarhaneleri ve bankaları soydu, ancak 15 Aralık’ta oyuna cazip yeni bir hedef geliyor.

Rockstar Games, sıkı korunan ve lüks bir özel adada gerçekleşen The Cayo Perico Heist‘i ekliyor.

Cayo Perico, oyuncuların soygunun kendisinden önce bir dizi görevde kendi yaklaşımlarını seçmelerine ve oyun planlarını oluşturmalarına olanak tanıyan. Diamond Casino Heist ile kurulan soygun altyapısını açıkça inşa ediyor. “Tüm dünyadaki en güvenli özel adalardan biri” olarak tanımlanan Cayo Perico, oyuncuların soygunu tek başlarına gerçekleştirmelerine izin vererek bunu bir adım öteye taşıyor.

Önceden oyuncular bir soygunun üstesinden gelmek için gruplarını doldurmak zorunda kalıyorlardı. Bu da rastgele oyuncularla uğraşmak veya bir dizi arkadaş toplamaya çalışmak anlamına gelebilir.

Cayo Perico Heist güncellemesi, radyoda 100 yeni şarkı, yeni araçlar ve silahlar ve ağır silahlı bir denizaltı karargahı gibi diğer eklentileri içerecek. Bu denizaltı, hem oyuncular için bir sosyal alan hem de Heist için bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet veren. Diamond Heist’s Arcade gibi çalışabilir.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video