PC HocasıHaberlerGSM operatörleri 1 GB hediye internet dağıtıyor!

GSM operatörleri 1 GB hediye internet dağıtıyor!

 

Kısa süre önce herkesi sevindirecek bir haberi yayınlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GSM operatörleri tarafından tüm abonelere 1 GB hediye internet dağıtılacağını belirtti. 1 GB internet ne kadar az da olsa geçirdiğimiz karantina günlerinde interneti sık sık kullananlar için biraz da olsa iyi olacaktır.

İnternete olan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Coronavirus nedeniyle internet kullanımının bir hayli artması ve ramazan ayının da teşrif etmesi sebebiyle tüm cep telefonu abonelerine GSM operatörleri tarafından 1 GB hediye internet dağıtılacağını açıkladı.

Ayrıca sağlık çalışanlarına da 3 ay süreyle 15 GB’lık hediye internet verileceği de açıklandı. Şu günlerde sağlık çalışanlarının moralleri olabildiğince yüksek tutulmalı.

Alınan bu karar Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun, GSM operatörlerinin genel müdürleriyle yaptığı video konferans sonrasında gerçekleşti. Ayrıca 780 bini aşkın sağlık çalışanına iki ay süreyle aylık 5 GB internet ve 500 dakika sesli görüşme hizmetini ücretsiz olarak vermeye başladıklarını belirtti.

Bunun yanında 45 bini aşkın Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ise ek olarak iki ay süreyle 10 bin dakika sesli görüşme hizmetinin de ücretsiz olarak verileceği belirtildi.

 

 

 

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

1 Yorum

  • Elektirikler kesilince sadece internette gezinmek için kullanırız, youtube falan hak getire, başka da bir şeye yaramaz.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video