GTA 6

GTA 6 için Duyuru Tarihi Ortaya Çıktı! Geliyor

  Google News

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu artık eskidi. Zira oyunun hazırlandığı resmi olarak duyurulmuş olsa da ne oyunun tanıtım tarihi ne de oyunun çıkış tarihi konusunda bir açıklama gelmedi. Fakat artık sızıntılar da oyunun çıkış tarihi üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

Son sızıntı gerçekse çok yakında yapım için tüm resmi detayların açıklandığını göreceğiz.

GTA 6 için Duyuru Mayıs Ayında Gelebilir

Son sızıntı bilgilere göre GTA 6, 17 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulacak ve oyun için tüm detaylar açıklanacak. İddialara göre çatı şirket Take Two, yatırımcı çağrısı açıklamaları sırasında yeni oyun için de duyurusunu gerçekleştirmiş olacak.

Sızıntılar için tabii ki herhangi bir doğrulama açıklaması söz konusu değil. Buna karşın yakın zaman önce sızıntıları güçlendirecek gelişmeler de yaşandı. Hip Hop Gamer, Take-Two CEO’su Strauss Zelnick ile bir fotoğrafını paylaştı ve GTA 6’nın her daim hatırlanacak bir an olduğunu belirten bir açıklamada bulundu.

GTA 6

Bu paylaşımda oyun için hazırlıklar tamamlandı algısını ortaya çıkaran bir paylaşım oldu.

Sözün kısası GTA 6 için artık kum saati ters çevrilmiş durumda diyebiliriz. Oyunun ne zaman çıkış yapacağını ya da resmi duyurunun ne zaman geleceğini hala net olarak bilmiyoruz.

Fakat kesin olan şey şu ki oyun adım adım yaklaşıyor. Eğer son sızıntı doğruysa ve 17 Mayıs tarihinde oyun için detaylar açıklanırsa, yıl sonuna doğru yapımın çıkışına hazırlanmak gerekir diyebiliriz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video