HBO, 2023’te Vizyona Girecek ‘The Last of Us’ Dizisi için Trailer Yayınladı!

  Google News

Yayın ağlarından HBO, popüler hayatta kalma temalı video oyunu The Last of Us’ın dizi uyarlaması hakkında bir ilk bakış videosu yayınladı. Dizide Joel karakterini Pedro Pascal, Ellie karakterini Bella Ramsey canlandırıyor olacak, Bill karakterini Nick Offerman, Joel’in kızı Sarah Miller karakterini ise Nico Parker canlandıracak.

Amerikan video oyunu şirketlerinden Naughty Dog, 2020 yılının başlarında HBO, PlayStation Productions ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile The Last of Us oyununun dizi uyarlamasını duyurmuştu. 10 bölümden oluşacak dizi Joel karakterinin kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri’nde Ellie’ye eşlik etme girişimine odaklanıyor olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=kWsY3DlLdIA&t=102s

Bu yıl içerisinde yayınlanması beklenilen HBO’nun ilk oyun tabanlı internet dizisi oyunun orijinal hikayesini ve karakter gelişimini devam ettiriyor olacak. The Last of Us, 2013 yılında PlayStation 3’te piyasaya sürüldü. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanılan oyun acımasız ve yürek parçalayıcı bir yolculukta hayatta kalma serüveni sunuyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video