Hitman 2 İçin Yeni Bir Mekan Tanıtımı Videosu Yayınlandı

Suikastçilik temalı gizlilik oyunu serisi Hitman'in son yapımı Hitman 2 için, oyundaki mekanlardan kesitler gösteren kısa bir video yayınlandı. Her daim işinin hakkını vermeye özen gösteren ağabeyimiz Ajan 47; yeni yayınlanan videodan da anlıyoruz ki, işleri bir tık daha büyütüyor. Zira videoda gördüğümüz kadarıyla bu gözü pek delikanlı, yarış pilotlarına bile suikast düzenler hale gelmiş. Bizleri dünyanın farklı noktalarına götürecek yapım için iyiden iyiye heyecanlanmaya başladık doğrusu.

Dünyanın Farklı Bölgelerine Açılıyoruz

IO Interactive tarafından geliştirilen gizlilik oyunu serisi Hitman'de; öldürmek istediğiniz kişiyi ister gizli bir şekilde, isterseniz de ortalığı kan gölüne çevirerek saf dışı bırakabilirsiniz.

 

İşte bu yol ve tercih bolluğu sebebiyle bu günlere kadar ulaşmayı başaran yapımın son oyunu Hitman 2 de, hem grafiksel anlamda iyi bir iş çıkartıyor, hem de Ajan 47 hayranlarının sevdiği o Hitman atmosferini güzel bir şekilde yansıtıyor.

Bu güne kadar çok sayıda videosunu, görselini ve ufak tefek detaylarını öğrendiğimiz yapım, oyunun geliştiricisi olan IO Interactive şirketinin paylaştığı kısa bir video ile, daha belirgin hale geliyor.

Ortalama bir buçuk dakika uzunluğundaki yeni videoda, Ajan 47'nin iş için ziyaret ettiği mekanlar gösterilmekte.

Tanıdığımız siyah takım elbisesi ile boy gösteren filintamız, muhtemelen düşmanlarından ödünç aldığı(!) boğazlı kazağı ile de kış kreasyonuna uyum sağlıyor.

Videonun 30. saniyelerinden itibaren gözümüze ışıklandırma kalitesi çarpıyor. Pürüzsüz ve doğal görünen gölgelendirmeler, oyun atmosferinin doğallığını arttırıyor.

Ağaçlardan yansıyan ışık hüzmeleri, pek çok yapımda olduğu gibi abartılı bir şekilde tasarlanmamış. Oyundaki ışık hüzmeleri, doğal bir ortamda yürürken gözümüze çarman ışık hüzmelerinden farksız durmakta.

Videodan anlaşıldığı üzere bir yarış pistine, sahile, inşaat alanlarına ve bunun gibi çok sayıda mekana ziyarette bulunacak olmamız, oyundaki mekan çeşitliliğini arttırıyor.

Şuanda bildiğimiz kadarıyla oyunda Miami, Whittleton Creek, Hawke's Bay, Bombay, Santa Fortuna ve Himmelstein gibi bölgelerde verilen görevleri yerine getireceğiz.

Çıkışına 1 aydan daha kısa bir süre kalan Hitman 2, 2016 yılında piyasaya çıkan Hitman oyunu gibi bölümler halinde gelmeyecek. Tek bir bütün halinde piyasaya sürülecek olan yapım, 13 Kasım tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

 

İlgili Etiketler