PC HocasıOyunHitman Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Hitman Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

 

Profesyonel suikastçimiz Hitman yeni versiyonu ile PC platformuna çıkmaya hazırlanıyor. Hitman‘ın yeni oyunu ile çıkacağı tarih ve sistem gereksinimleri de yayınlandı.

11 MART 2016’DA ÇIKIYOR

Hitman ilk olarak 12 Şubat 2016 tarihinde Playstation 4 platformu için çıkacak. Ardından 11 Mart 2016 tarihinde ise PC oyuncuları için çıkacak. Gönül isterdi ki Hitman dahil diğer tüm oyunlar da tüm platformlara aynı anda çıksın ancak yine Playstation platformu öncü olarak tutulmuş.

Hitman‘ın ayrıca sistem gereksinimleri de açıklandı. İlk olarak Steam aracılığı ile paylaşılan sistem gereksinimlerini incelediğimizde bilgisayarlarımızı epey bir zorlayacak özellikler barındırıyor. Ayrıca bu sistem gereksinimleri ile Titan X‘de 30 – 40 FPS alınabiliyor. Hal böyle olunca bu sistem gereksinimleri bizi korkutmadı değil. Dilerseniz Hitman’ın yayınlanan resmi sistem gereksinimlerine yakından bir göz atalım.

hitman-pc
HITMAN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7

İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870

DirectX Sürümü: 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 / 64 bit Windows 8 veya Windows 10

İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290

DirectX Sürümü: 11

Yukarıdaki sistem gereksinimlerine baktığımızda hemen hemen herkesin Hitman’ı oynayamayacağı kesin. Hitman PC, Playstation 4 ve Xbox One için 11 Mart tarihinde çıkacak. Dilerseniz Hitman’ın ön inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hitman-cikis-tarihi-ve-sistem-gereksinimleri-yayinlandi-4079/ linkinden 16.10.2021 05:10:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • Hocam bunlar ne ya nasıl oynıycaz biz hitmanı bu sistem gereksinimleri ile. Benimki değil kaldırma yanından geçemez .s

    • Abartma kanka sende Hitmandan bahsediyoruz adamlar bırak da yapsınlar. Kaliteli bir oyun ve yıllardır tutuyor. Şahsen benim sistem gereksinimlerim de yetmiyor ama yine de bir deneyeceğim minimum ayarlarda filan oynamak lazım.

  • sadece çiksin isterse 50 gb olsun yil sonumu hocam nezaman gelebilır sabırla bekliyoruz tiyo veren olurmu ismim erol ozdemir

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad