PC HocasıYazılımHuawei Super Device Teknolojisi Tanıtıldı!

Huawei Super Device Teknolojisi Tanıtıldı!

   

Shenzhen merkezli teknoloji devlerinden Huawei, uzun süredir dizüstü bilgisayarlarını, tabletlerini, akıllı telefonlarını ve akıllı saatlerinin birbirleri arasında sorunsuz entegrasyona sahip olmaları ve bir ekosistem oluşturmaları için çalışmalar yürütüyor ve şirketin tanıttığı Super Device yazılım teknolojisi bu sorunsuz senkronizasyonu sağlayacak gibi görünüyor.

Super Device; Sağlık ve Fitness, Kolay Seyahat, Akıllı Ofis, Eğlence ve Akıllı Ev genelindeki bağlantı özelliklerini birbirine bağlayan aracı bir yazılım paketi.

Akıllı Ofis (Smart Office) adından da anlaşılacağı üzere Cihazlar Arası İşbirliğini etkinleştirerek verimliliği artırmayı amaçlıyor. Bu özellik, tüm cihazları tek bir ortak noktaya bağlıyor, teknolojinin en iyi yanı ise bu cihazların işletim sisteminin herhangi bir önem barındırmaması.

Super Device: Windows’ta Huawei uygulamalarını çalıştırabilme, kolay cihaz eşleşimi ve daha fazlası…

Telefonunuzda kurulu olan aplikasyonları en fazla üç uygulamaya kadar Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda telefon ekranınızı yansıtarak Huawei dizüstü bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Dosyalarınızı cihazlarınızın arasında paylaşmak için sürükle bırak yöntemini kullanabilirsiniz. Ayrıca Huawei AppGallery uygulama mağazasındaki uyumlu uygulamaları Huawei Mobile App Engine aracılığıyla Windows bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Super Device özelliği, Huawei’nin dizüstü bilgisayarlarını, TWS kulaklıklarını, hoparlörlerini ve hatta Bluetooth özellikli fare ve klavye gibi çevre birimlerini daha kolay eşleştirmenizi sağlıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-super-device-teknolojisi-tanitildi-124224/ linkinden 27.05.2022 14:05:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial