PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerHuawei Watch GT 3 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı
Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

   

Her ne kadar akıllı telefon pazarında yer kaybediyor olsa da giyilebilir ürün kategorisinde hala iddialı bir konumda olan Huawei, yeni akıllı saati için Türkiye lansmanını yaptı. Huawei Watch GT 3 Pro modelinin Türkiye fiyatları da açıklandı.

İki farklı kasa boyutuyla beraber satışa sunulan serinin fiyatlarına bakacak olursak, üst segment sınıfında değerlendirilecek olan bir modelle karşı karşıyayız.

Huawei Watch GT 3 Pro Türkiye Fiyatı ve Modeller

Lansman sırasında paylaşılan detaylarda göre saatin 46 mm ve 43 mm olmak üzere iki ayrı kasa seçeneği sunulacak.

Kaçırmayın: Mi Band 7 için Son Gelişmeler

Modellerde bazı malzeme farkları olduğunu da belirtelim. Deri, Titanyum, Seramik seçenekleri var. Fiyatlar da bu seçeneklere göre değişiyor. Modellere göre fiyatları hemen aşağı ekliyoruz.

  • 43 mm kasa ile Seramik model – 8.499 TL
  • 43 mm  kasa ile Deri model – 6.499 TL
  • 46 mm kasa ile Titanyum model – 7.499 TL
  • 46 mm kasa ile Deri&Spor model – 5.499 TL

Fiyatlara baktığımız zaman, bir Apple Watch rakibi olarak değerlendirebileceğimiz modelin bu fiyatlarla şu an için satışa sunulmuş olduğunu da eklemiş olalım. Artık fiyatlar ne kadar uygun ya da değil tartışılır. Fiyatlar konusunda da yorumlarınızı bekleriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-watch-gt-3-pro-turkiye-fiyati-aciklandi-127740/ linkinden 28.06.2022 16:06:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video