PC HocasıHaberlerİçerisinde Ücretsiz BluTV Aboneliği Bulunan Hepsiburada Premium Geliyor!

İçerisinde Ücretsiz BluTV Aboneliği Bulunan Hepsiburada Premium Geliyor!

   

Artık günümüzde Premium abonelik satmayan bir hesap makinası bir de kamera uygulaması kaldı. Ülkemizde e-ticaret devlerinden Hepsiburada, kendi mağazasında listelemeye başladığı bir ürünle birlikte Türkiye gündemine hızlıca oturdu ve büyük bir ilgi topladı.

İnternette dönen söylenti ve ekran görüntülerine göre şirket aylık 10 Türk Lirası karşılığında Premium üyelik satmaya hazırlanıyor ve internetteki bilgilere göre 10 TL’nin karşılığını tıpkı Amazon Prime gibi kat kat alacağız.

Hepsiburada Premium neler sunacak?

İnternette dolaşan ekran görüntülerine göre 10 TL karşılığında aylık 22,90 TL fiyat etiketine sahip BluTV üyeliğinin bulunduğu harika alışveriş deneyimleri yer alıyor:

  • Alt limit/üst limit bulunmadan tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo
  • Her alışverişte %3 oranında HepsiPapel kazancı
  • Ücretsiz BluTV aboneliği
  • Ücretsiz Mobilya Montajı
  • Çağrı Merkezinde öncelik
  • Ücretsiz Kapıda İade

Şu anda Hepsiburada Premium’un ilgili sayfasına geçtiğiniz zaman “Bu ürün şu anda satılmamaktadır.” şeklinde bir bildirim alıyorsunuz, şirketin Premium özelliğini ne zaman sunacağı belli değil ayrıca fiyat etiketinin değişmesi de muhtemel fakat eğer her şey internette dönen spekülasyonlara göre olursa gerçekten müşteriler için harika bir hizmet olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/icerisinde-ucretsiz-blutv-aboneligi-bulunan-hepsiburada-premium-geliyor-128923/ linkinden 04.07.2022 22:07:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video