reklam
Ana SayfaSinemaİlk Türk Netflix Dizisi Hakan: Muhafız’ın İlk Bölümü Yayınlandı

İlk Türk Netflix Dizisi Hakan: Muhafız’ın İlk Bölümü Yayınlandı

Netflix Türk piyasasına girdiğinden bu yana Türk izleyicilerine bir çok kaliteli yabancı dizi getirdi. Netflix, bünyesinde bulunan dizileri özenle seçerek aldığını biliyoruz. Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız diğer adı ile The Protector‘ın ilk bölümü yayınlandı. Dizinin başrol oyunculuğunu dizideki adı Hakan olan Cağatay Ulusoy üstleniyor. Dizi Netflix’in bulunduğu tüm ülkelerde de izlenebilecek.

Hakan: Muhafız Dizisinin Konusu

Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Sadece Türkiye’de olmamakla birlikte Netflix olan tüm ülkelerde yayına girdi. Diğer adıyla The Protector dizisinin başrolünü Hakan karakteriyle Çağatay Ulusoy canlandırıyor. Diğer başrol koltuğunda ise Beren Saat yer alıyor. Türk süper kahramanı Hakan, İstanbul’un güvenliğini sağlamak için çeşitli maceralara atılıyor. Istanbul’u yok etmek isteyen ölümsüz bir düşmana karşı mücadele ediyor. Netflix’in ilk Türk dizisinde İstanbul’un tarihi mekanlarını sık sık rastlayabiliyoruz.

Dizide oynayan diğer önemli oyuncularda bulunuyor. Diğer karakterleri ise Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin Turan canlandırıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Her bölüm yaklaşık 40 dakika civarında.

Disney+, Abonelerine Dört Eşzamanlı Akış ve Ücretsiz 4K Desteği Verecek

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğuzhan Yener

Oğuzhan Yener

Teknoloji ile yakından ilgilenen birisi. PcHocası video editörü ve teknoloji yazarı.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz