reklam
Ana SayfaSosyal MedyaInstagramInstagram, Çok Yakında Grup Hikayelerini Piyasaya Sürecek

Instagram, Çok Yakında Grup Hikayelerini Piyasaya Sürecek

Instagram sonunda grup mesajlaşmalarınız için hikayeler göndermenize olanak sağlayacak. Uygulama araştırmacısı Jane Mancun Wong’a göre, şirket şu anda uygulamanın test uygulamalarından bir tanesinde bu bahsettiğimiz özelliği test ediyor.

Wong tarafından paylaşılan tweette yer alan ekran görüntüleri, hikayeler kamera seçeneğinden bir fotoğraf çektiğiniz zaman alt menüde bulunan hikayelerinize, yalnızca yakın arkadaşlarınız tarafından görülebilen hikayelere ve bir grup için hikayelere izin veren yeni bir düğme eklendiğini gösterdi. Ayrıca yeni bir grup oluşturabilir ve hikayenizi orada da yayınlayabilirsiniz.

 

Instagram üzerinde belirli paylaşılan ilgi alanlarına sahip gruplarınız var ise bu özellik oldukça yararlı olabilir. Bu konu ile ilgili hikayeleri, daha geniş bir insan grubu ile paylaşmak yerine yalnızca grubunuza gönderebilirsiniz.

Instagram ve IGTV Gönderilerinizi Artık Facebook Üzerinden Zamanlayabileceksiniz

Geçtiğimiz ay, Facebook tanıtım öyküsünün dokuzuncu ayından sonra grup hikayeleri özelliğini kapattı. Bununla birlikte, daha fotoğraf dostu bir platformda değerli bir yer bulabilir. Şu anda, bu özelliğin ne zaman tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale geleceğine dair bir bilgi maalesef yok.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz