PC HocasıSosyal MedyaInstagram, Platformdaki Tüm Videoları Reels’a Çevirmeye Hazırlanıyor!

Instagram, Platformdaki Tüm Videoları Reels’a Çevirmeye Hazırlanıyor!

   

Meta’ya ait sosyal medya platformlarından Instagram‘ın TikTok ile rekabet etme çabası gün geçtik büyüyor. Matt Navarra tarafından Twitter’da yayınlanan bir ekran görüntüsüne göre şirket, Instagram ve Facebook’ta daha geniş bir kitleye hitap etmek için Instagram’da yayınlanan her videoyu Reels haline getirmeye başladı.

Navarra tarafından paylaşılan ekran görüntüsü “video gönderilerinin artık Reels halinde paylaşıldığını” belirtiyor. Instagram, tüm videoları Reels’a yönlendirerek videoların daha fazla etkileşim alacağını, video efektlerinin mevcut olacağını, müzik eklenebileceğini söylüyor.

Mevzubahis değişiklik şu anda test ediliyor ve kalıcı olup olmayacağı henüz belli değil. Buna ek olarak Instagram’da yayınlanan mevcut videolara ne olacağı ve hala 10 dakikaya kadar (doğrulanmış hesaplarda 60 dakika) video yayınlamanıza izin verilip verilmeyeceği de belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagram-platformdaki-tum-videolari-reelsa-cevirmeye-hazirlaniyor-129533/ linkinden 15.08.2022 03:08:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video