PC HocasıSosyal MedyaTelegram Premium Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Telegram Premium Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

   

Geride bıraktığımız haftalarda kullanıma sunulan Telegram Premium ücretli üyelik sisteminin fiyatlandırma kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterdiği ortaya çıktı. Gelen görüntülere göre yeni üyelik hizmeti bazı kullanıcılar tarafından 13,49 Türk Lirası karşılığında satın alınabiliyor.

Yapılan resmi açıklamalarda Telegram Premium hizmetinin ülkemizde faaliyete geçmesi ile birlikte hem Android hem de iOS tarafında farklı fiyat etiketlerine sahip olacağı bildirilmişti.

Önceki açıklamalara göre Android için Telegram Premium’un 93,99 Türk Lirası fiyat etiketine, iOS için Telegram Premium’un ise 94,99 Türk Lirası fiyat etiketine sahip olacağı belirtilmişti.

Bazı kullanıcılar 13,49 TL’ye alabiliyor!

İnternete düşen görüntülere göre normal şartlar altında fiyatı oldukça yüksek olan abonelik bazı kullanıcılar tarafından oldukça ucuz bir fiyat etiketine satın alınabiliyor. Görüntülerde satın alımın 13,49 TL karşılığında yapıldığı bariz bir şekilde görülüyor bu da demek oluyor ki şirket yerel bir fiyatlandırmaya doğru geçiş yapıyor.

Şu anda Telegram tarafında fiyatlandırma ile ilgili resmi bir açıklama söz konusu fakat bu fiyat etiketini gören kullanıcıların çoğu masaüstü uygulaması üzerinden eriştikleri zaman gördüğünü belirtiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/telegram-premium-turkiye-fiyati-belli-oldu-129460/ linkinden 12.08.2022 15:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video