PC HocasıSosyal MedyaWhatsApp, Mesaj Tepkileri Özelliğini Güncelledi!

WhatsApp, Mesaj Tepkileri Özelliğini Güncelledi!

   

Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde mesaj tepkilerini kullanıma sunduktan kısa bir süre sonra her iki platformdaki beta kullanıcılarına yeni mesaj tepkileri özelliklerini sunarak test ediyor.

İki ay öncesinde Android ve iOS işletim sistemleri için WhatsApp Beta’da mesaj tepkilerinin yeni bir sürümünün geliştirilmekte olduğu ortaya çıkmıştı; yeni sürüm sayesinde emoji klavyenizde bulunan emojileri kullanarak istediğiniz tepkiyi bırakmanız mümkün kılınacaktı.

Şirket şu anda Android’de 2.22.15.6, 2.22.15.7 ve iOS’te 22.14.0.71 sürüm numarasına sahip Beta sürümlerinde bu yeni deneyimi test ediyor.

Önümüzdeki haftalarda tüm WhatsApp kullanıcılarının erişimine açılması beklenilen yeni deneyimin sizde aktif olduğunu merak ediyorsanız WhatsApp uygulamanızın güncel olduğundan emin olduktan herhangi bir sohbette herhangi bir mesaja tepki bırakmak için mesaj balonuna basılı tutun eğer çıkan seçeneklerde (+) düğmesi görürseniz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni deneyim Android işletim sisteminde emoji klavyesini açıyorken iOS tarafından sürüklenebilir bir emoji bölümü açıyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-mesaj-tepkileri-ozelligini-guncelledi-129438/ linkinden 16.08.2022 01:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video