PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram Subscriptions Güncellendi: Özel Gönderi, Reels ve Mesajlaşma Geldi!
Instagram

Instagram Subscriptions Güncellendi: Özel Gönderi, Reels ve Mesajlaşma Geldi!

   

Meta’nın sahibi olduğu sosyal medya platformları devlerinden Instagram yöneticilerinden Adam Mosseri, Instagram’daki içerik oluşturucuları için yeni özellikler kullanıma sundu. Böylelikle artık İçerik Oluşturucuları, abonelerine özel gönderi ve reel paylaşabilecek.

Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı videolu tweette Mosseri, içerik üreticilerinin kuracağı özel sohbet odalarında abonelerin hayranları ile daha rahat ve doğrudan etkileşime girebileceğini söylerken bir Abone Sohbetinde en fazla 30 kişinin katılım göstereceğini de belirtiyor.

Bu, her yerdeki içerik oluşturuculara çevrimiçi yaşamlarını sürdürebilmeleri için çok çeşitli araçlar sağlamaya yönelik çok daha uzun bir yolda yalnızca bir adımdır.

Adam Mosseri

Instagram’ın “abonelere özel” gönderi tasarımları böyle olacak:

Özel Reels ve gönderiler artık doğrudan abonelerin akışına gönderilebilecek ve abonelere özel olarak paylaşılan tüm gönderilerde özel bir abone rozeti alacak, bu rozet yakın arkadaşlara oldukça benziyor; mor renkte ve yıldız ikonuna sahip. Ayrıca artık içerik oluşturucularının profillerinde yeni bir “Abone” sekmesi yer alacak ve böylelikle içerik oluşturucularının takipçileri özel içerikleri tanıyacak ve abone olmaya teşvik edilecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagram-subscriptions-guncellendi-ozel-gonderi-reels-ve-mesajlasma-geldi-129925/ linkinden 15.08.2022 23:08:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video