PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram’da Bir Başkasının Reels Videosunu Kullanabileceksiniz!

Instagram’da Bir Başkasının Reels Videosunu Kullanabileceksiniz!

   

TechCrunch aracılığı ile Insider tarafından yayımlanan bir rapora göre Meta’ya ait sosyal medya platformlarından Instagram, içerik oluşturucuların platformdaki diğer videoların biçimini referans alarak kendi Reels videolarını oluşturmasına olanak tanıyacak. Şablonlar (Templates) adı verilen bu yeni özellik şu anda test aşamasında.

Tersine mühendislerden Alessandro Paluzzi, Ocak ayında Templates’in erken bir sürümünü fark etmiş, pazarlama müdürü ve Influencer’lardan Josephine Hill, bu özelliği deneyimlemeye başlamıştı bile.

Geride bıraktığımız Mart ayında Hill’in paylaştığı bir ekran görüntüsünde kullanıcıların kendi kliplerini önceden ayarlanmış video ayarlarına entegre ederek düzenlenmiş bir video yayınlayabilecekleri ve kendi seslerini ekleyebilecekleri görülüyordu.

Hill’in Insider ekibine verdiği demeçte ki gibi, bu yeni özellik insanların beğendikleri bir video tarzını kendilerinin de kullanabilmesi için herhangi bir video düzenleme uygulamasını öğrenmek zorunda kalmayacaklarını sağlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagramda-bir-baskasinin-reels-videosunu-kullanabileceksiniz-126749/ linkinden 18.05.2022 19:05:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial