PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram, Yeni Akış Seçeneklerini Kullanıma Sundu!

Instagram, Yeni Akış Seçeneklerini Kullanıma Sundu!

   

Günlük hayatımızda hepimiz zamanımızın büyük bir çoğunluğunu sosyal medya platformuna ayırıyoruz ve bazılarımız algoritma tarafından karşımıza gösterilen paylaşımlardan nefret edebiliyor ve bugün bu bazılarımız için çok önemli bir özellik Meta’ya ait sosyal medya platformu Instagram tarafından kullanıma sunuldu.

Instagram’ın en son sürümü ile kullanıma sunulan Kronolojik Akış/Sıralama sayesinde akışınızda sadece takip ettiklerinizin paylaşımlarını değil artık favori hesaplarınızın paylaşımlarını da rahatça görebileceksiniz. Bu iki seçenek arasında değişim yapmanız için Instagram logosuna dokunmak ve açılan menüde istediğiniz seçimi yapmak.

Favoriler listesine şu anda maksimum 50 kişiyi ekleyebilirsiniz ve akış seçeneklerinde Favoriler’i seçtiğinizde yalnızca bu listede bulunan kişilerin paylaşımlarını görürsünüz. Buna ek olarak Favorilerim listesindeki kişiler bir paylaşım yaptığında normal akışta en üst sırada görünürler.

Yeni özelliğin en kötü yanı akış seçeneğini varsayılan olarak değiştiremiyor olmanız, yani uygulamaya her girişinizde favori kişilerinizi görmek istiyorsanız logoya dokunarak Favoriler seçeneğini seçmeniz gerekecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagram-yeni-akis-seceneklerini-kullanima-sundu-125231/ linkinden 18.05.2022 19:05:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial