PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram’ın Boomerang ve Hyperlapse Uygulamaları Kapatıldı!

Instagram’ın Boomerang ve Hyperlapse Uygulamaları Kapatıldı!

   

Twitter’daki bazı kullanıcılar bugün Meta’nın sahip olduğu sosyal medya platformu Instagram‘ın üçüncü parti uygulamalarından Boomerang ve Hyperlapse uygulamalarının Apple ve Google mağazalarından kaldırıldığını paylaştı ve TechCrunch ekibi bu bilgileri doğruladı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Instagram, IGTV isimli üçüncü parti uygulamasını emekliye ayırdığını duyurmuştu ve görünen o ki değişme ve gelişme yolunda ilerleyen şirket eski inovasyonlarını tarihin tozlu sayfalarına gömmeye başlıyor.

Boomerang ve Hyperlapse bağımsız uygulamaları, akıllı telefonların performansının sınırlı olduğu dönemlerde piyasaya sürülmüşlerdi ve örnek vermemiz gerekirse Hyperlapse uygulaması, zamanın bazı akıllı telefonlarından daha iyi bir hızlandırılmış kayıt deneyimi sunuyordu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagramin-boomerang-ve-hyperlapse-uygulamalari-kapatildi-124670/ linkinden 27.05.2022 15:05:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial