PC HocasıMobiliPhone 7 Ligtning Destekli Kulaklıklar Nasıl Çalışıyor ?

iPhone 7 Ligtning Destekli Kulaklıklar Nasıl Çalışıyor ?

   

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone 7‘de merakla beklenen özelliklerden birisi olan Lightning girişi ve destekli kulaklığın nasıl kullanıldığına ait bir video ortaya çıktı. Kulaklığın çalışırken iç kısımlarında bulunan Lighning bağlantısı dikkat çekerken, detaylar ve video haberimizde.

Lightning Teknolojisi iPhone 7’de Nasıl Çalışıyor ?

Çok uzun süre konuştuk, sürekli bahsettik ve sonunda beklenen gün geldi. Yeni iPhone 7‘de yer alacak olan Bluetooth’lu ve Lightning teknolojisini destekleyen kulaklıkların nasıl kullanılabileceği konusunda soru işaretleri dolanıyordu. Yeni teknolojide aşağıdaki videoda izleyeceğiniz üzere Lighning kulaklık görüntülenirken, kablo tasarımı şimdiye kadar alışık olduğumuz türde olması göze çarpıyor.

Aslında bu kulaklıklara EarPods adı veriliyor. iPhone 7‘de ilk kez karşımıza çıkacak olan Lightning kulaklıkların uç kısımlarına baktığımızda tasarımın nasıl olacağı ise henüz belli değil. Videoda görmüş olduğunuz kulaklığın çalışma prensibi doğru, fakat tasarımın kendisine ait olup olmadığı konusunda bilgiler henüz net değil.

iPhone 7 Lightning Kulaklık Video

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iphone-7-ligtning-destekli-kulakliklar-nasil-calisiyor-22099-12340/ linkinden 28.06.2022 15:06:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video