PC HocasıMobiliPhone’a Nikah Kıyıp Evlenen Psikopat Aşık

iPhone’a Nikah Kıyıp Evlenen Psikopat Aşık

   

Akıllı telefon sektörünün öncü firmalarından birisi olan Apple, üretmiş olduğu iPhone‘lar ile nasıl bir bağımlılık oluşturduysa, Aaron Chervenak isimli psikopat nikah ile iPhone cep telefonunu eşi olarak kabul etti ve evlendi. Detaylar ve video haberimizde.

iPhone ile Nasıl Evleniyorsun ?

Telefonlar ile sürekli olarak vakit geçiriyor olmamız onları eşimiz olarak kabul edip, duygu besleyeceğimiz anlamına mı geliyor ? Aaron Chervenak isimli psikopat adam, nikah kıyarak iPhone’u eşi olarak kabul etti ve evlendiler.

Psikopat adam sürekli olarak iPhone ile vakit geçirdiğini, onunla birlikte uyuyup uyandığını ve günün 24 saatini beraber geçirdiğini söyledi. Bu sebep ile iPhone marka akıllı telefonu ile evlenmeye karar verdiğini söyledi. Yasalar gereği böyle bir evlilik mümkün olamadığı için Chervenak, sembolik olarak böyle bir nikahı gerçekleştirdi. Genç adam bu evlilikten yeni iPhone‘lar bekliyor mu bilinmez ama, bundan sonraki süreçlerde biz de kardeşimize mutluluklar diliyoruz. Yayınlanan videoyu ve iPhone ile evlenen psikopat adamın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iphonea-nikah-kiyip-evlenen-psikopat-asik-22059-11046/ linkinden 05.07.2022 06:07:43 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

9 Yorum

  • Adam haklı kimse kusura bakmasın ona 3 bin tl versem koynuma bile alırım demiş

  • Bir zamanlar bi adam vardı adını mister playstation 2 olarak değiştirmişti hattaa playstation 2 ile evlenmek istemişti ama izin vermemişlerdi. Bu da onun farklı bir versiyonu olmuş hocam haha

  • Kafa yok bunlarda ya biri iphone almak için böbreğini satar bu da nikah kıyar. Ne günlere kaldık Allah’ım yarabbim ya

  • O halde model yükseltirken makyaj yapıyor diye düşünür telefona (karısına) bence. Ayrıca bunlar reklam kokan hareketler hocam Apple firması yoksa bu işin altında bende bişey bilmiyorum 🙂

    • Apple bu şekilde sır dolu reklam politikasını seviyor o adama para verilmiştir algı yaratması için Reklam kokan haraketler bunlar kanka

  • mini mini 3310 lar beklesin damadın babasıda artık yeni model torunları filan olur

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video