PC HocasıHaberlerItopya Ankara Mağazası Açıldı!

Itopya Ankara Mağazası Açıldı!

   

IT (Bilişim Teknolojileri) ve Gaming (Oyun) teknoloji ürünlerin satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş internet mağazası özellikleriyle müşterilere benzersiz çözümler sunan Itopya, müşteri deneyimlerini geliştirmek, sevilen teknoloji markalarını oyunculara daha ulaşılabilir hale getirmek için Türkiye’nin başkenti Ankara’da 1.500 m2 büyüklüğündeki üçüncü mağazasının kapılarını 4 Mart’ta açtı.

MSI, ASUS, Gigabyte, Steelseries ve Razer gibi dünyaca tanınmış ve önde gelen gaming markalarının deneyimleme stantlarının bulunduğu, İstanbul Acıbadem ve Beylikdüzü mağazalarından sonra, benzersiz hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesine sahip 3. Mağazasıyla Ankara’da yaşayan oyun tutkunlarına, yeni deneyimler yaşatmanın yanı sıra, tüm oyuncu ekipman ihtiyaçlarını da kolayca bulabilecekleri yepyeni bir mağaza konsepti sunuyor.

4 Mart’ta kapılarını açan mağazada oyuncular o güne özel fırsatları bulabileceklerini gibi, Dünyaca tanınmış ve popüler olan markaların, yeni ürünlerini de pek çok kişiden önce deneyimleme şansını yakalayabilecekler.

Itopya hakkında

Itopya IT ve Gaming ürünlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik çözümler sunan bir markadır. İlk mağazasını Acıbadem’de açan Itopya, kısa süre içerisinde ikinci şubesini de Beylikdüzü ilçesinde açtı ve 3. mağazasını da başkent Ankara’da açtı. Mutlu müşteri ve mutlu çalışma arkadaşı prensibiyle yola çıkan Itopya, her gün yenilenen kampanyalarıyla itopya.com üzerinden ziyaretçilerine en güncel ürünleri ve fırsatları yakalama şansını sunmaktadır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/itopya-ankara-magazasi-acildi-124528/ linkinden 28.05.2022 22:05:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial