PC HocasıOtomobilJeep Yeni Hellcat Motorlu 2017 Grand Cherokee Modellerini Duyurdu

Jeep Yeni Hellcat Motorlu 2017 Grand Cherokee Modellerini Duyurdu

 

Yıllardır üretmiş olduğu araçlar ile beğeni toplayan Jeep, yeni Hellcat motorlu Trackhawk ve Summit modelleri tanıtıldı. 2017 model Grand Cherokee serisine iki yeni model ekleyen Jeep, ziyaretçilerinin karşısına çıkarak büyük bir beğeni topladı.

2017 Model Grand Cherokee

Yukarıda hazırlamış olduğumuz aracın görsellerine baktığınızda arazi aracı olarak tanımlanan bu modeller Quadra-Drive II dört çeker sistemi, havalı süspansiyon özelliği, plaka kaydırma sistemi, kırmızı çekme kancaları, iç dizaynı ve siyah tavan çıkartmaları ile kendisine aşık ediyor. Bu özellikler tamamen dış görüşünü olduğu gibi, bir de motor sesini duymanızı tavsiye ederiz. 

Grand Cherokee olarak tanıtılan seride iki farklı araç bulunduğu gibi, aşağıdaki görselde bulunan Jeep Summit modeli biraz daha asfalta yakın dost bir araç. 20 inç çapındaki parlak janlar, ön panjurdaki kromajlar ve LED sis farları aracın karizmasını tavan yapıyor. Ayrıca deri kaplamalı iç mekanı ve deri kaplı konsolu, Summit SUV aracı yeniden sınıfının en iyisi olmaya aday konumda.

jeep-grand-cherokee-trailhawk-14
3 Farklı Motor Versiyonu

Yeni Grand Cherokee modellerinde 3 farklı motor seçeneği yer alıyor. Standart versiyonlarında Chrysler’in 295 beygir güç üreten V6 blogu monte edilmiş. 5.7 litre Hemi V8 ve 3.0 litre EcoDiesel V6 diğer iki seçenekler arasında.

2017 model Grand Cherokee Trailhawk ve Grand Cherokee Summit modellerinin henüz fiyatları belli olmadığı gibi, Temmuz ayının ortasında satışa çıkartılacağı belirtiliyor. Adeta kendisine aşık bırakan bu iki model için hazırladığımız galeriyi yukarıdan inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Aşık olduğum bir otomobil markası ve yeni çıkarttığı modeller ile beni kendine bağladı

  • Jeep’in çıkarttığı modeller hep bu tarzda ama çok tutuluyor. Araba kaç beygir var acaba 🙂

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video