Kendine aşık bırakan Mercedes Maybach 6 konsepti yayınlandı

Otomobiller artık geleceğe yürümeye devam ettikleri gibi, geliştirilen yeni konsept çizimler de kendisine hayran bırakıyor. Mercedes Maybach 6 için çizilen yeni kusursuz konsept görenleri adeta bir kez daha baktırıyor. Özellikle aracın ön tasarımı alışageldiğimiz Mercedes tasarımlarının dışında.

Aerodinamik ve zengin tasarımlar süper otomobiller ile geliştirilmeye devam ediyor. Süper otomobil deyince de aklımıza belli başlı sayılı firmalar geliyor. Ancak Mercedes Maybach 6 için geliştirilen yeni konsept tasarım geleceğin otomobilleri arasında şimdiden yerini almış durumda.


Citroen'de tasarım görevlisi olarak çalışan Roman Egorov'un kaleme aldığı elektrikli Mercedes Maybach 6 mükemmeliyeti ile karşımıza çıkıyor. Daha önceden de BMW için yaptığı çizimler ile ön plana çıkan Egorov, keskin farlara sahip ve yüksek teknolojili yeni konseptini tamamladı. Aracın tavan kısmında arkaya bakan iki adet hava kanalının yanı sıra, gerçek hayata bu aracı uyarlamanın ne kadar heyecan verici olduğunu düşünün.

 

 

 

İlgili Etiketler