PC HocasıHaberlerKinguin ESL CS:GO Pro League’in Sponsoru Oldu

Kinguin ESL CS:GO Pro League’in Sponsoru Oldu

   

G2 Esports, Astralis, Natus Vincere, Fnatic, Ninjas in Pyjamas ve Cloud9 gibi ekiplerin de aralarında bulunduğu 28 takımın birincilik için mücadele edeceği 4. sezon 17 Ağustos’ta başlayacak.ESL’in Profesyonel Oyunculuk bölümünde Müdür Yardımcısı olan Ulrich Schulze bu işbirliği hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Kinguin esporun büyük destekçilerinden biri ve bu yıl ESL One Frankfurt gibi etkinliklerde bizim yanımızdaydı. Bir başka ESL etkinliğinde bizi destekliyor olmaları bizim için çok değerli. Kinguin’le birlikte bu alanda çok büyük işler başaracağımıza eminim.

 

1470387645_kingesl

 

Kinguin bu yıl ESL CS:GO Pro League dışında ESL One Frankfurt, DreamHack Summer ve Intel(R) Extreme Masters Shanghai etkinliklerine de sponsor olmuştu. Kinguin – ESL ortaklığı ile düzenlenecek diğer etkinlikler ise şunlar:

 

  • 18-21 Ağustos, ESL Meisterschaft – Köln, Almanya

 

  • 1-2 Ekim, ESL One New York – New York, ABD

 

  • 28-30 Ekim, ESL CS:GO Pro League Season 4 Final, São Paulo, Brezilya

 

  • 19-20 Kasım, IEM Oakland – Oakland, ABD

 

  • 16-18 Aralık, IEM Gyeonggi – Gyeonggi, Güney Kore

 

  • Mart 2017, IEM Katowice – Katowice, Polonya

 

Kinguin’in kurucusu Viktor Wanli’nin konu hakkındaki yorumu ise şöyle, “Yeni bir ESL etkinliğine daha katılacak olduğumuz için mutluyuz. Gittiğimiz her turnuva büyük bir özenle hazırlandığını görüyoruz. Dünyanın her yanındaki e-spor hayranlarının bu tür etkinliklerden zevk aldığını görmek büyük sevinç. Böylesine büyük bir olayın parçası olmak gerçek anlamda bir mutluluk kaynağı. E-spor tarihine geçecek şeyler yapıyoruz ve bunu yaparken ESL’den daha iyi bir ortak düşünemiyoruz.

 

Kinguin, CS:GO hayranları için bu özel etkinliğin şerefine eşsiz skin kasaları hazırlamış. ESL Pro League CS:GO kasalarını almak için Kinguin.net adresini ziyaret edin!

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kinguin-esl-csgo-pro-leaguein-sponsoru-oldu-23023-12540/ linkinden 29.06.2022 00:06:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video