PC HocasıMonitörPF1000U LG LED Smart projektör

PF1000U LG LED Smart projektör

 

Kolay kullanımı ile kişisel projektör teknolojisine yeni bir standart getiren full HD, PF1000U LG LED Smart projektör toplamda 2kg dan daha hafif ve 1000 lümen parlaklığında. LG LED Smart Projektör aynı zamanda oldukça detaylı ve yüksek kaliteli bir görüntü sunabiliyor. LG nin televizyon teknolojisinde geliştirdiği triple XD engine teknolojisi sayesinde. Evinizin her tarafına rahatlıkla taşıyabileceğiniz,30 bin saate kadar kullanım ömrüne sahip,150.000:1 kontrast değeri ve Full HD (1920×1080) çözünürlükte görüntüler sunabiliyor.

 

 

RGB LED ışıklandırma sistemiyle en doğal gölgeleri ve renk tonlarını yakalayabiliyor. Tüm bunları yaparken de eco mod da sadece 21 DB lik bir se seviyesinde çalışabiliyor.LG LED Smart Projektör akıllı telefon,tablet ve PC ile kablolu ve kablosuz ekran paylaşımı yapabilirken aynı zamanda bluetooth bağlantısı sayesinde çok daha kapsayıcı bir ses deneyimi sağlıyor. Bu ürün USB ve HDMI girişlerininTürkiye’de piyasaya çıkacak modelinde Youtube,Tivibu ve Digitürk play gibi premium içerikleri deneyimlerken hareket sensörü ile uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmekte.PF1000-video-bg-m

Lg Kıdemli başkan yardımcısı ve ev eğlence yöneticisi LeeIn-kyu ‘LG’nin yeni LED Smart projektör‘ü 100 inçlik Full HD görüntüyü evinizin her odasında rahatlıkla taşıyabilecek bir teknoloji ile geliştirildiğini söyledi’

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lg-led-smart-projektor-21762-10000/ linkinden 12.06.2021 14:06:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video