LG UltraWide 34UC98 34 Profesyonel Monitör

Lg'hem profesyoneller için hemde oyuncular için çıkardığo yeni monitör ile oyun zevkinizi en üst seviyede yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.Geliştirdiği en yeni ürünü UltraWide WQHD IPS Thunderbolt monitör ile rakiplerinin çok ilerisinde görsel deneyim sunuyor. Yaratıcı profesyoneller için 99'un üzerinde sRGB renk alanıyla sürükleyici bir çizim çalışması yapmaya imkan veren LG UltraWide, oyun severlere ise canlı renkler, mükemmel resim kalitesi ve üst düzey performansı bir arada sunuyor.

 

1470987361_04_34UC98_IPS_30

 

Yaratıcı profesyoneller ve oyun severler için üretilen LG 34UC98 34" Class 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt™ Kavisli Tasarim LED Monitor, IPS ekranı ile canlı ve doğru renk anlatımı sağlarken görsel konfor garanti ediyor. Bölünmüş ekran ve PIP modu ile aynı anda birden fazla iş yapılabilen monitör, “Ekran Üstü Kontrol” ve “Ekran Önayarlarım” seçenekleri ile birkaç fare tıklamasıyla monitör ayarlarını kişiselleştirmeye de imkân sağlıyor.

 

 

FPS, RTS, ve Özel modlardan oluşan Oyun Modu sayesinde her tarza göre özelleştirilmiş oyun deneyimi sağlayan LG UltraWide WQHD IPS Thunderbolt™ monitor, “Karanlık Dengeleyici” özelliği sayesinde oyun sırasında karanlık alanlarda gizlenen düşmanlar dahil olmak üzere gizli nesnelerin yerini tespit edebilme ve “Dynamic Action Sync” özelliği sayesinde de daha kısa takılma süresiyle düşmana saldırma avantajlarıyla oyun oynamanın zevkini artırıyor.

 

1470987331_34UC98_High_resolution_image_01

Doğanın güzelliği ve gücünden esinlenen ArcLine ile zarif bir estetik sezgiyle taslanan LG UltraWide monitör, yeni tasarımlı ergonomik stant özelliği ile alet gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde kurulabiliyor ve yüksekliği ve eğimi isteğe göre ayarlanabiliyor. Üzerindeki USB 3.0 portu sayesinde bağlanan cihazları hızlıca şarj edebilme ve Thunderbolt 2 portu ile de veri akışını 4 kata kadar hızlandırma avantajı sunan LG UltraWide WQHD IPS Thunderbolt™ Monitor, aynı zamanda fazladan bir konektör gerekmeden, basit bir papatya zinciri yapılandırmasıyla bilgi işlem kabiliyetini daha kolay bir şekilde genişletilebiliyor.

 

LG 34UC98 34" Class 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt™ Kavisli Tasarim LED Monitor’ün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 3499 TL.

İlgili Etiketler