Mafia

Mafia, Steam Üzerinden Ücretsiz Dağıtılacak

  Google News

Oyuncuları 1900’lü yılların mafya dünyasına sokan ve farklı yapısıyla ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Mafia oyunu, şu sıralar 20. yılını kutluyor.

2K Games tarafından yayınlanan ve Illusion Softworks tarafından geliştirilen yapım, ilk olarak 28 Ağustos 2002 tarihinde satışa çıkmıştı.

İlk oyun sevilince, serinin devam oyunları da gelmişti. Özellikle farklı hikaye oyunculardan bir hayli ilgi çekmiş ve devam oyunları da ilgiyle karşılanmıştı. Yakın zamanda Definitive Edition versiyonları da sunulan oyunun bu süreçte hayran kitlesi giderek arttı.

İşte 2K Games, 20 yıldır seriye ilgi gösteren hayranlar için güzel bir jest yapmaya karar vermiş durumda. Serinin 20. yılına özel olarak, ilk oyun ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

Mafia, Kısa Süreliğine Ücretsiz Alınabilecek

Serinin en sevilen yapımı olan ilk oyun, orijinal haliyle ücretsiz olarak dağıtılacak. Yani herhangi bir yenilenmiş versiyon değil de doğrudan oyunun kendisini alacağız.

Belki grafikler, bulunduğumuz döneme göre çok düşük gelebilir ama yine de efsaneyi daha önce denememiş olanlar için güzel bir deneyim olacak.

Mafia

Orijinal Mafia oyunu olarak geçen yapımı 1-5 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak Steam sayfası üzerinden elde edebileceksiniz. Bu süre içerisinde oyunu kütüphaneye ekleyecek olursanız oyun, temelli olarak sizin olacak.

Mafia

Geçmişe bir selam çakacak olan oyunun, Steam sayfasını da şuraya ekleyelim. Grafikler tatmin edici değil ama unutmayın ki 20 yıl önce sunulmuş olan bir oyundan söz ediyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video