PC HocasıOyunMicrosoft Flight Simulator’ın 4. Dünya Güncellemesi Duyuruldu

Microsoft Flight Simulator’ın 4. Dünya Güncellemesi Duyuruldu

 

Bilgisayar lansmanının 2020 yılının Ağustos ayında başlamasından bu yana Asobo Studio, Microsoft Flight Simulator‘ı ‘Dünya güncellemeleri’ adı altında sürekli olarak güncel tutuyor. Bu güncellemelerle birlikte alanların mimarisini daha iyi temsil eden çok daha ayrıntılı modellerle bazı bölgeleri iyileştiriyor.

Mart ayı içerisinde yayınlanacak olan oyunun 4. dünya güncellemesi Fransa ve Benelüks’ü baz alıyor. Flight Simulator geliştiricileri, 9 ve 11 Şubat tarihleri arasında yayına girecek olan İngiltere ve İrlanda dünya güncellemesinin ardından bir sonraki dünya güncellemesinde Fransa, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg ülkelerine odaklanacaklarını belirtti.

Dünya güncellemelerinin yanı sıra, ekip sürekli gelişmekte olan oyuna diğer bazı önemli özellikleri de getirmeyi umuyor. Ekibin şu anda üzerinde çalışmakta olduğu en çok talep edilen özelliklerden birisi, Microsoft Flight Simulator Marketplace‘ye ücretsiz bir bölüm eklemek ve aynı zamanda FlyByWireSimulations A32NX gibi bir içeriği simülasyonun kendisi üzerinden indirme özelliğini eklemek olduğu belirtiliyor.

Ekip, topluluk üyelerinin önceden var olan sahneye kendi düzenlemelerine olanak tanıyan yeni bir Sahne Geçişi Sistemi eklemeyi planlıyor. Microsoft Flight Simulator oyuncular tarafından iyi karşılandı ve Asobo Studio bu etkileyici oyuna oldukça özverili yaklaşıyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video