reklam
Ana SayfaHaberlerMicrosoft’un ‘Your Phone’ Uygulaması Artık Android Cihazlara Gelen Aramaları Bilgisayarınıza Yönlendiriyor

Microsoft’un ‘Your Phone’ Uygulaması Artık Android Cihazlara Gelen Aramaları Bilgisayarınıza Yönlendiriyor

Surface Duo yayımlanmadan önce olabildiğince fazla Android özelliği eklemek için Microsoft Sprint’e başvurun; Microsoft, Insiders (20H1) için en son önizleme oluşturma 18999 Windows 10 sürümünde Telefonunuz uygulamasına arama desteğini eklediğini duyurdu.

Uygulamanın telefonunuzun kısa mesajlarını ve bildirimlerini yansıtma yeteneğini ortaya çıkaran yaz döneminde ki güncellemenin ardından, bu durum bilgisayarınızda iken telefonunuzu yanında bulundurmamanızı sağlar.

Insider programında değil iseniz bu özelliği deneyimleyebilmek için beklemeniz gerekecek ancak ihtiyacınız olan tek şey, Android 7 Nougat veya üstü yüklü bir telefona sahip olmak, ardından Google Play Store üzerinden Microsoft beyciğimizin Telefonunuz uygulamasını edinmek.

WhatsApp, Parmak İzi ile Giriş Yapma Özelliğini Android için Yayınladı!

Güncelleme ile gelenler

Sevgili Microsoft Beyciğimizin tüm Insider programı kapsamındaki önizleme yapılarının ayrıntılarını yaptığı blog yazısına göre, arama özelliği aşağıdaki listede yer alanları yapmanıza olanak tanıyor:

  • Bilgisayarınızdan gelen telefon aramalarını yanıtlayın.
  • Uygulama içi çevirici veya kişi listesini kullanarak bilgisayarınızdan telefon görüşmeleri başlatın.
  • Bilgisayarınızda gelen telefon aramalarını özel metinle reddedin veya doğrudan telefonunuzun sesli mesajına gönderin.
  • Bilgisayarınızdan son arama geçmişinize erişin. Belirli bir aramayı tıklattığınızda, numaranın çevirici ekranında otomatik olarak doldurulur.
  • Aramaları bilgisayarınız la telefonunuz arasında sorunsuz bir şekilde aktarın.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz