Mortal Kombat 1,

Mortal Kombat 1 için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

  Google News

Summer Game Fast 2023 kapsamında duyurusu gerçekleştirilen Mortal Kombat 1, epey bir ses getirdi. Yenilenen grafikler ve karakterlerle beraber yeni bir evrende geçen oyun, şimdiden kendi hayran kitlesini oluşturdu desek yeridir.

Oyuna ilgi yoğun olunca, oyundan paylaşımlar da hız kesmeden gelmeye başladı. En son yapım için yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Serinin ünlü karakterlerini bir kez daha gözler önüne seren yeni oynanış videosu, grafiklerin nasıl değiştiğini de gösteriyor.

Mortal Kombat 1 ile Yeni Bir Evrene Giriş Yapılacak

Oynanış videosuna baktığımız zaman karakterlerin hikayelerinin biraz daha değiştiğini net olarak görüyoruz. Bu yeni evrende Scorpion ve Sub Zero efsane karakterlerinin kardel rolünde olduklarını da göreceğiz.

Yeni oyun dinamikleri ve oynanış yapısı bir yana, oyuna doğrudan etki eden değişiklikler de olacak. Mesela dövüş sırasında farkloı bir karakteri çağırma ve yardımcı karakteri kontrol etme gibi artılar göreceğiz.

Misafir dövüşçü özelliği olarak geçecek bu özelliğin sınırlarının neler olacağı henüz belli değil. Artık onu oyun için yeni videolar paylaşıldığı zaman görmek ve buna göre karar vermek gerekecek.

Diğer taraftan artık daha etkileyici ölümcül hareketler ve çok daha sinematik etki ile dikkat çeken fatality bitirişler karşımıza çıkacak.

Tüm bu yeni yapımı gösteren yeni oynanış videosunu da hemen yukarı ekliyorum. Oyunun 19 Eylül 2023 tarihinde çıkış yapacağını da bir kez daha hatırlatalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video