Mount & Blade II Bannerlord

Mount & Blade II Bannerlord için Beklenen Açıklama Geldi

  Google News

Yerli bir firmadan çıkması bir yana, gerçekten kaliteli bir oyun olduğu için sevdiğimiz Mount & Blade II Bannerlord için beklediğimiz zaman geldi. Aylardır hatta yıllardır açıklanmayan konsol sürümü sonunda duyuruldu.

Konsollarda hangi platformlar desteklenecek ve ön siparişler ne zaman başlayacak artık biliyoruz. E hadi o zaman detaylara geçelim.

Mount & Blade II Bannerlord Konsol Sürümü Bugün Ön Siparişe Açılıyor

Oyunun konsol sürümü için çok fazla beklemeye gerek kalmayacak. Zira yapılan açıklamaya göre yapım bugün itibariyle yani 23 Ağustos (16:00 UTC) tarihinde ön siparişe açılacak.

Güzel haber şu ki oyun, hem PlayStation konsollar için hem de Xbox konsollar için gelecek. PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X ve S için yani güncel ve eski nesil popüler tüm konsollar için oyun satın alınabilir olacak.

Biliyorsunuz yıllardır geliştirilmesine karşın Mount & Blade II Bannerlord hala erken erişim sürümünde. Steam üzerinden de böyle satılıyor. Konsollar için de aynı durumun geçerli olması söz konusu olacak.

Tam Sürüm İçin de Tarih Belli Oldu 

Tam sürümün hem konsollar için hem de PC için aynı zamanda yayınlandığını göreceğiz. Yapılan açıklamaya göre oyunun tam sürümü 25 Ekim tarihinde çıkış yapacak ve oyunun bu tarihte konsollar için de piyasada olduğunu göreceğiz. Bir diğer güzel haber ise güncellemelerin de devam edecek olması.

Yani tam sürüm 25 Ekim tarihinde gelecek olsa da hem PC hem de konsollar için oyuna güncellemeler verilmeye devam edecek. Bu da oyunun giderek daha da zenginleşeceği anlamına geliyor. Bakalım konsol deneyimi ne kadar sevilecek?

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video