PC HocasıOtomobilNeon Kaplamalı Lamborghini Murcielago

Neon Kaplamalı Lamborghini Murcielago

 

2002 yılından günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Lamborghini Murcielago, Japonya’da bir genç tarafından yüzlerce neon döşenerek farklı bir konsept oluşturmuş. Görenlerin bir kez daha baktığı bu aracın detayları haberimizde.


YÜZLERCE NEON DÖŞENDİ

Spor otomobil konseptinde vazgeçilmezlerden birisi olan Lamborghini, eski modeli Murcielago Japonya‘da bir genç tarafından neon döşendi. Tabiri caizse “görenlerin gözlerini kör ediyor” desek yeri olur.

Japon otomobil severler genelde modifikasyon konusunda uzman olarak nitelendirildikleri gibi, efsane film Hızlı ve Öfkeli filmlerinden iyi tanıyoruz. Ancak bu seferki Lamborghini modifikasyonu gerçekten biraz dozajını aşmış gibi. Neon sevdalısı Japon genç, hali hazırdaki V12 motora sahip aracının tasarımını baştan değiştirmeye karar vermiş. Araç gece neon ledlerden o kadar çok dikkat çekiyor ki, Türkiye’de bu aracın bırakın yola çıkmayı ara sokaklarda bile gezmesi mümkün değil gibi.

Görenlerin bakıp bir daha baktığı neon kaplamalı Lamborghini Murcielago‘nun yayınlanan videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/neon-kaplamali-lamborghini-murcielago-2670/ linkinden 02.08.2021 15:08:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement