PC HocasıAndroidNihayet Android 13 Geliyor: Son Beta Yayımlandı!

Nihayet Android 13 Geliyor: Son Beta Yayımlandı!

   

İnternet devi Google, yeni nesil işletim sistemi Android 13’ün dördüncü ve son beta sürümünü yayınladı ve nihayet işletim sisteminin nihai sürümünün yayımlanma tarihine yavaş yavaş ilerliyoruz. Şirketin yaptığı açıklamaya göre resmi Android 13 sürümü destekleyen Pixel cihazlara sadece birkaç hafta içerisinde gönderileceğini belirtti.

Son beta sürümü olan Android 13 Beta 4 sürümü, uygulama geliştiricilerinin yeni sürümü göz önünde bulundurarak son testler ve geliştirmeler yapabilmesi için yayımlanan nihai sürümün deneme varyantıdır, bu yapı aslında Pixel cihazları ve Android Emulator için Android 13’ün sürüm adayıdır.

Platform Kararlığında yer alan son beta sürümü, Beta 4 öncesindeki son hataları gideriyor ve Sürüm Adayı olmaya hak kazanıyor. Android 13 işletim sistemi bildirim izni, yenilenmiş fotoğraf seçici, temalı uygulama simgeleri, uygulama başına dil desteği, HDR Video, Bluetooth LE Ses ve USB üzerinden MIDI 2.0 desteği gibi yeni gizlilik özellikleri ile birlikte geliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nihayet-android-13-geliyor-son-beta-yayimlandi-129911/ linkinden 12.08.2022 15:08:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video