PC HocasıHaberlerNintendo, Mario Red & Blue Edition Switch’i Duyurdu

Nintendo, Mario Red & Blue Edition Switch’i Duyurdu

 

Nintendo Switch‘in doğası ve konsol-el tipi hibritin diğer renkler ve tasarımlar için joy-con’larını değiştirme özelliği nedeniyle Nintendo, önceki el cihazlarına kıyasla çok daha az sayıda Switch konsolları piyasaya sürdü.

Konsol üreticisi bazı önemli dizayn değişiklikleri içeren Mario Red & Blue Edition Switch‘i duyurduğundan, bu durum nihayet değişiyor gibi görünüyor.

Her zaman popüler olan Nintendo maskotunu onurlandıran Mario Edition Switch, bu sefer konsol da dahil olmak üzere Switch Lite’a benzer şekilde tamamen kırmızı olarak dizayn edildi. Switch yuvasının kendisi de konsolla aynı renk olan canlı kırmızıdır.

Joy-con tutacağı Mario’nun tulumuyla aynı mavi renkte ve joy-con‘lar takıldığında ilginç bir görünüm sağlıyor.

Joy-con‘ların bilek kayışları da kırmızı-beyaz ve mavi çizgili bir desenle ve sarı vurgularla özelleştirildi. Son olarak konsol, paketin geri kalanı gibi kırmızı ve mavi renkli bazı sarı vurgular içeren fermuarı bulunan bir kılıfla beraber geliyor.

Mario Red & Blue Edition Switch, 12 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek. Bu özel sürüm konsol iç bileşenlerinin hiçbirisini değiştirmese de, çarpıcı tasarımı ile öne çıkacağını düşünüyoruz.

Video