PC HocasıCep TelefonuNokia 3310 Reyiz satışa sunuldu!

Nokia 3310 Reyiz satışa sunuldu!

   

Hepimizin dört gözle beklediği , gönüllerimize taht kuran Reyiz satışa sunuldu. Nokia‘nın MWC 2017 etkinliği sırasında duyurduğu Nokia 3 , Nokia 5 ve Nokia 3310 için ön siparişler alınmaya başladı.

 

Hollanda‘nın online perakende şirketi Belsimpel‘in web sitesinde listelenen cihazlar, ön siparişli olarak satışa sunuluyor. Belsimpel‘in web sitesinde listelenen cihazların ne zaman kullanılabilir olacağı hakkında “kısa süre içerisinde kullanılabilir olacağı” açıklaması dikkat çekiyor.Peki Reyizin fiyatı ne kadar ?

 

Çok çeşitli renk seçenekleriyle farklı bir görünüş yakalayan Nokia‘ların fiyatları şu şekilde ;

 

*Nokia 3310 için belirlenen fiyat 59 Euro,
*Android işletim sistemiyle çalışan Nokia 3 için 139 Euro,
*Nokia 5 ise 189 Euro  fiyat etiketine sahip.

 

Tabi sizin dikkatinizi çeken konu reyizin fiyatı. Reyizin fiyatı bize gayet makûl geldi. Cihazların ne zaman kullanılabileceği hakkında net bi tarih yok ama en kısa zamanda reyize kavuşmayı ümit ediyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nokia-3310-reyiz-satisa-sunuldu-20163/ linkinden 27.01.2022 19:01:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner