PC HocasıCep TelefonuOnePlus Ace Pro’nun Lansmanı Ertelendi: Bilin Bakalım Sebebi Ne?

OnePlus Ace Pro’nun Lansmanı Ertelendi: Bilin Bakalım Sebebi Ne?

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, normal şartlar altında bugün Çin’de düzenleyeceği bir lansman etkinliğinde Ace Pro modelini tanıtıyor olacaktı fakat şirket herhangi bir sebep sunmadan ve yeni bir lansman tarihi açıklamadan lansman etkinliğini ve ilgili faaliyetlerini ertelediğini resmi olarak duyurdu.

Şirketin yaptığı lansman etkinliği iptali duyurusu, Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin Tayvan’a inmesinin hemen ardından geldi ve Çin, Tayvan’ı kendi toprakları olarak gördüğü için ABD ile Çin arasında yaşanılan gerilimi artırdı. Büyük ihtimalle lansman iptalinin sebebi bu.

Lansman iptali yapan tek şirket OnePlus değil!

OnePlus Ace Pro

OnePlus, Çin’de lansman etkinliğini iptal eden tek şirket değil dün ise Motorola Razr 2022 ve Edge X30 Pro modellerini tanıtacağı lansman etkinliğini iptal etmişti. Lenovo’nun sahibi olduğu marka, ne yeni lansman tarihini ne de etkinliği iptal etme nedenini belirtmedi fakat internetteki iddialar göre sebep Asya bölgesinde yaşanan gerginlik.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-ace-pronun-lansmani-ertelendi-bilin-bakalim-sebebi-ne-131209/ linkinden 12.08.2022 15:08:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video