PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Bullets Wireless Z2 Sızdırıldı!

OnePlus Bullets Wireless Z2 Sızdırıldı!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni bir yarı-kablosuz kulaklık üzerinde çalışmalar yürütüyor. Ishan Agarwal tarafından paylaşılan render görselleri sayesinde OnePlus Bullets ailesini Wireless Z2 kulaklığına bakma fırsatı elde ettik, sızıntılara göre bu kulaklık şirketin en uygun fiyat etiketine sahip kablosuz kulaklıkları olacak.

Kulaklıklar, mikrofon ve medya kontrolleri için iki farklı bir fiziksel bloğa sahip olacak ve her iki kulaklıkta manyetik uçlara sahip olacak böylelikle kulaklıkları kullanmadığınız süre zarfında ortada buluşup birbirlerine tutunacaklar. Şu anda kulaklık hakkında herhangi bir teknik bilgiye sahip değiliz fakat ilerleyen günlerde teknik bilgilerinde internete sızmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-bullets-wireless-z2-sizdirildi-124985/ linkinden 28.05.2022 22:05:50 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial