PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOppo Enco R Tanıtıldı!

Oppo Enco R Tanıtıldı!

   

Çin merkezli tüketici elektroniği üreticisi Oppo geçtiğimiz günlerde 13,4mm sürücülere, AAC ve SBC kodeklerini destekleyen bütçe dostu yeni nesil kablosuz kulaklığı Oppo Enco R modelini tanıttı. Bütçe dostu bir kulaklık olduğu için Aktif Gürültü Engelleme özelliği tabi ki yok fakat Yapay Zeka Destekli Gürültü Azaltma desteği var.

Her bir kulaklık 3,5 gram ağırlığında ve şirketin sunduğu verilere her bir kulaklık tek kullanımda 4 saatlik pil ömrüne sahip, şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar kullanım süresi sunuyor.

Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisiyle kulaklıklar herhangi bir cihaza kolayca bağlanabiliyor. IPX4 sertifikası sayesinde herhangi bir su sıçramalarına karşı koruma sağlıyor. USB-C Bağlantı noktasından şarj olan kulaklık 299 Çin Yuanı (yaklaşık 45 Dolar) fiyat etiketiyle 1 Haziran’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak.

Oppo Enco R kablosuz kulaklığın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağını henüz bilmiyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-enco-r-tanitildi-127785/ linkinden 28.06.2022 14:06:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video