Oppo Reno8 Z Geekbench’te Gözüktü!

  Google News

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden Oppo’nun yakın zaman içerisinde Oppo Reno8 Z isimli yeni bir akıllı telefon modeli tanıtması bekleniliyor ve cihaz zaten FCC tarafından onay almıştı. Bugün ise akıllı telefon Geekbench veritabanına giriş yaparak bazı teknik özellikleri öğrenmemizi sağladı.

Akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 695 yonga setinden alıyor. Şu anda teknik bilgiler açısından bildiklerimizden bunlardan ibaretken akıllı telefonun başka bir model mi yoksa farklı pazarlar için hali hazırda satışta olan yeniden markalanmış bir ürün mü olduğu belli değil çünkü Geekbench sonuçları aynı zamanda Reno7 Lite, Reno7 Z, F21 Pro 5G, Reno8 Lite ile benzerlik gösteriyor.

CPH2547 model numarasına sahip Oppo Reno8 Z, Geekbench’te tekli çekirdek performansı için 687 puan ve çoklu çekirdek performansı için 1920 puan almayı başardı ve Snapdragon 695 yonga setini kullanan diğer akıllı telefonlarla benzer sonuçları aldı. Geekbench sonuçlarına göre akıllı telefon 8GB RAM ile birlikte gelirken yazılım tarafında Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor.

Akıllı telefonun Geekbench veritabanına girmesi ve zaten hali hazırda FCC onayı almasıyla lansmana yaklaştığını görebiliyoruz. Mevzubahis akıllı telefonun önümüzdeki günlerde Oppo tarafından resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video